Valorant

League of Legends’ta olduğu gibi, Riot Games yakında Valorant Test Sunucularında yeni güncellemeleri deneyebileceklerini bildirdi.

Valorant, bu yılın başındaki büyük lansmanından bu yana sessizleşmiş olabilir, ancak Riot Games‘in taktik ve takım odaklı nişancı oyunu hala 2020’nin başarı öykülerinden biri. Oyun desteklenmeye ve güncellenmeye devam ediyor ve son habere göre, Valorant Test sunucuları çok yakında geliyor.

Geliştirici Riot Games, web sitesinde oyuncuların sorularını ele alan bir soru ve cevap kısmı bulunuyor. “Valorant’a Sor” kısmında oyuncular sorularını sorabiliyor ve bu şekilde Riot Games, oyun toplululuğuyla iletişimi kesmemiş oluyor. Son zamanlarda yayınlanan oyunun 10. versiyonunda, sorulan sorulardan biri test sunucuları fikriydi.

Sorunun cevabı ise; Evet! Corrie Hardin tarafından yanıtlanan soruda Valorant’ın da tıpkı League of Legends gibi bir test sunucusuna sahip olacağı doğrulandı. Açık Beta Ortamı (PBE) için geliştirici ekip tarafından belirtilmiş olan tarih ise 2021 yılının ilk yarısı oldu. Oyuncular bu test sunucusu sayesinde oyuna eklenmesi planlanan yeni içerikleri ve yapılacak olan değişiklikleri erkenden deneyimleyebilecekler. Buna ek olarak geliştiriciler de yeni ekleyecekleri içeriklerde herhangi bir aksaklık olup olmadığını bu sunucu üzerinde test ederek ana oyun üzerinde daha sorunsuz değişiklikler yapma şansını elde edecekler.

 

Önceki İçerikG2 Esports, NiKo ile anlaşmaya çok yakın
Sonraki İçerikCyberpunk 2077 çıkış tarihi yine ertelendi
Bildirim
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör