back to top
Ana SayfaOyun HaberleriValorant 1.11 Güncellemesi Ertelendi

Valorant 1.11 Güncellemesi Ertelendi

Valorant 1.11 güncellemesi iptal edildi!

Riot Games, oyuncular tarafından gelen üst üste hata geri bildirimlerinden sonra Valorant 1.11 güncellemesini ertelemeye karar verdi. First Strike turnuvasının büyük elemeleri bugün bazı bölgelerde de devam ettiğinden dolayı, Riot, oyunu daha iyi hale getirmek için en iyi seçeneğin güncellemeyi iptal etmek ve elemelerin, bir düzeltme yayınlanana kadar 1.10 yamasından devam edilmesine karar verdi.

[ideabox_post id=”398″]

1.11 güncellemesi ilk olarak yalnızca Kuzey Amerika ve Güney Amerika bölgelerinde yayınlandı, ancak güncellemenin ardından canlı yayın yapan bazı oyuncular, oyunu ciddi derecede etkileyen büyük hatalarla karşılaştılar. Performans ayarlarında da hatalar olduğu bildirilen güncellemenin, bazı karakterlerin sis bombasının içine girdiklerinde bir şekilde resim veya buna benzer garip şekillerin çıktığı görüldü.

Aslında, 100 Thieves oyuncusu Josh “Steel” Nissan‘ın yeni güncellemeyle oynarken tek bulduğu oyun hatası bu değildi. Karakterlerin balıklara dönüştüğü bu şaşırtıcı hata komik durumlara neden oldu.

Bu hataları arkanıza yaslanıp izlemek oldukça komik olsa da, First Strike elemelerinde yarışan profesyonel oyuncular için güncelleme tam bir facia olacaktı ve adil bir maç oynama şansını ciddi şekilde tehlikeye atacaktı.

Neyse ki, Riot hızlı tepki verdi ve güncellemeyi aktif sunuculardan çekti ve düzeltilene kadar yayınlamayacak. Bu, dünya çapında Valorant’ın hala 1.10 yaması’nda olduğu ve Skye‘nin yeni bir yama yayınlanana kadar kullanılamayacağı anlamına geliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
ReCAPTCHA kullanıcı puanı başarısız oldu. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.