Steam takas linki bulma

Dünya’nın en büyük ve en popüler oyun platformu olan Steam‘da takas linkinizi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Steam takas linki nasıl bulunur? Bilmiyorsanız işe önce Steam takas linkinin ne işe yaradığını öğrenerek başlayalım.

Steam Takas Linki nedir?

Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam’de takas linkinizi kullanarak ticaret yapabilirsiniz. Platformu kullanan oyuncular, takas sistemini kullanarak birbirlerine oyun eşyalarını gönderebilir veya takaslayabilir. Aynı şekilde item satışı yapan birçok web sitesi de Steam takas sistemini kullanarak işlem yapmaktadır -ki bunlar takas işlemi için bot kullanır-. Bu durumda kullanmış olduğunuz site sizden Steam takas linki isteyecektir.

Steam Takas Linki Nasıl Bulunur?

Aşağıdaki adımları takip ederek basit bir şekilde takas linkinizi bulabilirsiniz. Eğer bulamadıysanız görsellerden destek alabilirsiniz.

  1. Steam’a giriş yapıyoruz.
  2. Profilinizi açın ardından > Envanter‘e gelin
  3. Açılan sayfa da Takas Teklifleri butonunu göreceksiniz, buna tıklayın.
  4. Bu sayfa da ise eğer size gelen takas teklifi varsa görüntülerseniz ancak bizim işlemimiz takas linkimizi bulmak. Sağ taraftan Bana kimler takas teklifi gönderebilir? yazısına tıklayın.
  5. Açılan sayfa da Üçüncü parti siteleri kısmında bulunan link, sizin takas linkinizdir.

Görseller:

  1. Adım:
    Steam takas linki bulma işlemi ilk adım
  2. Adım:
  3. Adım

Steam hakkında:

Steam, Valve tarafından 2003 yılında geliştirilen ve yayınlanan dünyanın en büyük çevirimiçi oyun dağıtım platformudur. Ücretsiz şekilde Steam hesabı oluşturarak oyun satın alabilir ve direkt indirebilirsiniz.

Steam’i diğer platformlardan avantajlı kılan tarafı ise yıllardır piyasada ve birçok önemli oyun dağıtım hakkının elinde bulunduruyor olması. Ayrıca oyun severler için çeşitli kampanyalar yapması, çok geniş bir oyun topluluğuna sahip olması ise onu vazgeçilmez kılıyor. En büyük ve en bilinen etkinlikler ise; Steam yaz indirimleri, Black Friday indirimleri ve yıl sonu indimleri. Bu etkinlik ve kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlara oyun satın alabilmek mümkün.

Ayrıca Steam içerisinde arkadaş ekleme, oyun hediye etme ve arkadaşlarla beraber çevirimiçi oyun oynama gibi avantajlar bulunuyor. Steam Cloud yedeklemesi sayesinde oynadığınız oyunları başka bir bilgisayardan da oyunlarınıza erişebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin