Oyun Dünyası

Star Wars: Battlefront II EPIC Games’te Ücretsiz Oldu

Abone ol 

Her hafta ücretsiz olarak oyun dağıtan Epic Games’in yeni oyunu erişime açıldı. Epic Games’in bu hafta da yine büyük ve heyecanlandıran bir oyun verdiğini söylemezsek olmaz.

Epic Games‘in bu hafta verdiği ücretsiz oyun EA yapımı olan Star Wars: Battlefront II Celebtration Edition oldu. Oyunun şuanki market fiyatı 280 TL. Oyunu, Epic Games üzerinden 21 Ocak 2021 TSİ 19:00‘a kadar kütüphanenize eklerseniz ömür boyu sizin olmuş olacak. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Epic Games‘in önümüzdeki haftaya vereceği oyun ise Galactic Civilizations III Ultimate Edition. Bu da, 21 Ocak 2021‘den itibaren 1 hafta süreyle erişime açık olacak.

Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Başlıklar

Başa dön tuşu

Reklamları Açar Mısınız?

Reklamların sizi rahatsız ettiğini biliyoruz. Fakat, siz ziyaretçilerimizin içeriklere daha hızlı ulaşabilmesi ve servislerin kesintisiz çalışabilmesi için gelire ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden web sitemizde Google reklamları yayınlamaktayız. Reklamlar, siz ziyaretçilerimizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş ve optimize edilmiştir. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz!