back to top
Ana SayfaRehberCS 2 / CS GO Ücretsiz Kasa Açma Siteleri

CS 2 / CS GO Ücretsiz Kasa Açma Siteleri

CS 2 (CS GO) için skin elde etmek isteyenler için ücretsiz kasa açma siteleri bulunmakta ve bu imkanı sunan bir kaç siteyi tanıtmak istedim. Bu sitelerin hepsi ilk kullanım için ücretsiz bir bakiye vermekte olup bu bakiyeleri alabilmeniz için kod girmeniz gerekmektedir. Sizde aşağıda verilen bakiye kodlarını girerek, kasa açmaya başlayabilir eğer şanlıysanız daha yüksek bakiyelere katlayabilirsiniz.

CS 2 Ücretsiz Kasa Açma Siteleri

★ HELLCASE

Ücretsiz kasa açma siteleri CSGO
Hellcase

Bakiye ve katlama konusunda en iyisi diyebilirim. Kazanç ihtimali istatistik olarak en yüksek sitedir. Siteye girdiğiniz de aşağıda verdiğim kodu giriş yaptıktan sonra profil fotoğrafınızın hemen altında bulunan “+” basarak, “Promo code” yazana yazıp onaylamanız yeterli. İsterseniz de aşağıdaki bakiye koduna tıklatmanız yeterli.

Hellcase bakiye kodu: fpsturk

★ FarmSkins

Farmskins bakiye kodu
FarmSkins

Diğer sitelere nazaran cömert site diyebiliriz. Promo kod ile 0.95$ bakiye verir. Sitede bu bakiye ile açabileceğiniz 3 kasa bulunmaktadır.

Farmskins bakiye kodu: fpsturk

★ Key-Drop

Keydrop bakiye kodu
Key-Drop

Arayüz ve kullanım açısından gayet basit bir site. Promo kod ile beraber 0.55$ bakiye verir. Site içinde 0.40$ cente değerindeki kasayı açarak  başlayabilirsiniz.

Key-Drop bakiye kodu: fpsturk

★ FlameCases

FlameCases bakiye kodu
FlameCases

Yine cömert sitelerden bir tanesi. Promo kod ile 1$ bakiye vermektedir. Bu bakiye ile açabileceğiniz 2 kasa mevcuttur.

FlameCases bakiye kodu: fpsturk

Şimdilik bu kadar. Eğer güvenilir bulduğum başka siteler bulursam ücretsiz kasa açma siteleri başlığı altında yayınlanmaya devam edecek.

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
ReCAPTCHA kullanıcı puanı başarısız oldu. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.