Yararlı Bilgiler

CSGO Güvenilir Ücretsiz Kasa Açma Siteleri

Abone ol 

CS:GO için skin elde etmek isteyenler için ücretsiz kasa açma siteleri bulunmakta ve bu imkanı sunan bir kaç siteyi tanıtmak istedim. Bu sitelerin hepsi ilk kullanım için ücretsiz bir bakiye vermekte olup bu bakiyeleri alabilmeniz için kod girmeniz gerekmektedir. Sizde aşağıda verilen bakiye kodlarını girerek, kasa açmaya başlayabilir eğer şanlıysanız daha yüksek bakiyelere katlayabilirsiniz.

★ HELLCASE

Bakiye ve katlama konusunda en iyisi diyebilirim. Kazanç ihtimali istatistik olarak en yüksek sitedir. Siteye girdiğiniz de aşağıda verdiğim kodu giriş yaptıktan sonra profil fotoğrafınızın hemen altında bulunan “+” basarak, “Promo code” yazana yazıp onaylamanız yeterli. İsterseniz de aşağıdaki bakiye koduna tıklatmanız yeterli.
Bakiye kodu: fpsturk 

★ FarmSkins

Diğer sitelere nazaran cömert site diyebiliriz. Promo kod ile 0.95$ bakiye verir. Sitede bu bakiye ile açabileceğiniz 3 kasa bulunmaktadır.
Bakiye kodu: fpsturk (dilereniz direk tıklayarak ulaşabilirsiniz.)

★ Key-Drop

Arayüz ve kullanım açısından gayet basit bir site. Promo kod ile beraber 0.55$ bakiye verir. Site içinde 0.40$ cente değerindeki kasayı açarak  başlayabilirsiniz.
Bakiye kodu: fpsturk

★ FlameCases

Yine cömert sitelerden bir tanesi. Promo kod ile 1$ bakiye vermektedir. Bu bakiye ile açabileceğiniz 2 kasa mevcuttur.
Bakiye kodu: fpsturk

Şimdilik bu kadar. Eğer güvenilir bulduğum başka siteler bulursam ücretsiz kasa açma siteleri başlığı altında yayınlanmaya devam edecek.

Bildirim
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Yorumlar
Eski Yorumlar En Çok Beğeni Alanlar
Inline Feedbacks
View all comments
cünüüp
cünüüp
6 ay önce

hellcase de 20$ a katlayıp hepsini kaybettim ya böyle hayatın… 😀

Benzer Başlıklar

Başa dön tuşu