back to top
Ana SayfaRehberMAFIA Definitive Edition Türkçe Yama | %100 Full Türkçe

MAFIA Definitive Edition Türkçe Yama | %100 Full Türkçe

Evet arkadaşlar, bu yazımızda MAFIA Definitive Edition Türkçe Yama kurulumu ile tekrar beraberiz. Bu yama ile MAFIA 1 remake sürümü olan MAFIA Definitive Edition oyununu sorunsuz ve %100 Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

MAFIA 1 Türkçe Yama Nedir?

MAFIA 1 Türkçe Yama, MAFIA: Definitive Edition video oyununun orijinal dilinden Türkçe’ye çevirmeye yarayan resmi olmayan bir yamadır. Oyunculara oyunu Türkçe olarak deneyimleme imkanı sağlar, diyalogları, metinleri ve menüleri Türkçe’ye çevirerek oyunun keyfini dil bariyeri olmadan çıkarmanıza yardımcı olur. Bu tür yamalar genellikle bağımsız geliştiriciler veya oyunsever toplulukları tarafından oluşturulur.

Yükleme & Kurulum

Kurulumu yapmadan önce mutlaka oyunun orjinal dosyalarının yedeğini alın. İndirdiğiniz yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayın ve oyunu başlatın. Herhangi bir hata almanız durumunda yamayı silin ve tekrar oyunu başlatın. Hala hata almaya devam ediyorsanız oyun dosyalarını doğrulama işlemi yapın.

Steam

Steam üzerinden oynuyorsanız, Steam Kütüphane’nize gelerek oyunu bulun ve sağ tıklayın. Yönet’e geldiğinizde karşınıza çıkan “Yerel dosyalara göz at” seçeneğine tıklayarak oyunun kurulu olduğu klasöre ulaşabilirsiniz. Yama dosyalarını buraya kopyalayın.

Epic Games

Eğer oyunu Steam değil de Epic Games üzerinden oynuyorsanız, tıpkı Steam’da yaptığınız işlemin bir benzerini burada yapıyoruz. Epic Games’i açın ve Kütüphane’ye gelin. Buradan oyunu bulun ve isminin yanında bulunan 3 nokta (…)’ya tıklayarak Yönet’i seçin. Yönet kısmında “Yükleme” adında bir alan göreceksiniz, hemen sağ tarafında bulunan klasör ikonuna tıklayarak oyunun kurulu olduğu klasörü açın ve yama dosyalarını buraya kopyalayın.

İndirme Linkleri

[İndirmek için buraya tıklayın]

Emeği Geçenler

Bize bu oyunu Türkçe oynama imkanı sunan arkadaşlara teşekkür ederiz.

exTRmesports
Noxious
Seleukos
Barisijen
furkandorum
p00r
waltran
kahraman523
tamer.er
ISKA
Uchiha Itachi
freeman1930
Xaltrone
SCOFIELD

Oyundan Görüntüler

Diğer Yamalar:

RDR 2 Türkçe Yama İndir | Güncel TR Karakter Sorunsuz

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
ReCAPTCHA kullanıcı puanı başarısız oldu. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.