back to top
Ana SayfaOyun HaberleriEfsane Oyun Half-Life'ın 2 Saatlik Belgeseli Yayınlandı

Efsane Oyun Half-Life’ın 2 Saatlik Belgeseli Yayınlandı

Günümüzde, video oyunlarına aşina olan ve vakit ayıran herkes Half-Life serisini mutlaka oynamıştır. Aynı şekilde, bu oyunu oynayan hemen hemen herkes tarafından sevmiş ve şüphesiz efsane oyunlar listesinde yer almaktadır. Half-Life’ı bu kadar özel yapan detay bulunmakta ve bunlardan oyuncular en çok çekeni ise: oyunun evreni ve hikayesi.

Bildiğimiz üzere bu efsane oyunun hikayesini, oynarken takip etmek ve anlamak zor olabiliyor. Black Mesa’da yaşananlar, evrenin geçmişi, arka planda gelişen olaylar ve çok daha fazlası oyuna ayrı bir kalite katıyor. Ancak, geçtiğimiz haftalarda Makine YouTube kanalı, oyuna dair bütün bilgileri A kalite belgesel olarak yayınladı.

Half-Life: Öngörülemeyen Sonuçlar

Oyun ağırlıklı içerikler hazırlayan Makine, geçtiğimiz günlerde büyük emekler harcarayarak hazırladıkları 2.5 saatlik Half-Life belgesini YouTube kanallarında yayınladı. Belgeselin yazarı ve senaristi Barkın Deniz ses koordinatörü ise Shockvoice. Belgeselin seslendirme kadrosu Uğur Taşdemir, Şevval Kılınç, Ozan Can Yıldız, Mina Kabar, Taha İnci, Tunç Budak, Ozan Etuzsoy, Efe Avcı, Yaren Yıldırım, Su Erk, İrem Coşkun, Nihat Gülses, Yunus Sarıca ve Taha Kaan’dan oluşuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
ReCAPTCHA kullanıcı puanı başarısız oldu. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.