CSGO jump throw ayarlama ve fare ile zıplama yöntemleri

jump throw kodu nedir, CSGO Jump throw kodu ekleme şeklinde sorularınız varsa bu başlıkta ayrıntılı bir şekilde cevaplarını bulabilirsiniz.

CSGO, kuşkusuz bir çok insanın hayatında yer edinmiş en köklü oyunlardan bir tanesi. Çevirim içi sıcak rekabet ortamı olması ve farklı modlar sayesinde oyunu daha kişisel hale getirmesi sebebiyle, insanları her zaman oynamaya teşvik etmiştir.

Jump Throw Nedir

CSGO jump throw kodu
CSGO Jump throw

Jump Throw Kodu, herhangi bir tuşa atayabileceğiniz ufak bir özelliktir. Atadığınız tuş ile birlikte birden fazla eylemi gerçekleştirmenize izin verir. Örneğin, zıplayarak sis bombası atmanız gerekiyorsa fare ile zıplama (boşluk) tuşunu aynı zamanlamada basmanız gerekir. Ancak, Jump Throw sayesinde sol fare tuşuna basılı durumdayken atadığınız tuş ile bu işlemi basit bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Önerilen İçerik: CSGO FPS Arttırma Rehberi ve Konsol Kodları

CSGO Jump Throw Bind Kodu

bind “TUŞ” “+jump; -attack; -jump” 

Yukardaki bind kodunu, é (“)’tuşuyla konsolu açıp direk yapıştırabilirsiniz. Bu en basit yöntemdir. Dilerseniz aşağıdaki kodları CFG dosyasınıza ekleyebilirsiniz.

Jump Throw Kodu CFG Ekleme

alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
alias “-jumpthrow” “-jump”
bind “TUŞ” +jumphrow

Her iki kodlarda yazan “TUŞ” kısmına atamak istediğiniz klavye tuşunu giriniz. Örneğin “Shift” tuşuna atamak istiyorsanız, Shift yazın ve kaydedin.
Önceki İçerikGDDR5 ve GDDR5X arasındaki fark nedir?
Sonraki İçerikOUTRIDERS Sistem Gereksinimleri
Bildirim
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör