Oyun Dünyası

2021 Yılının İlk Steam İndirim Tarihi Belli Oldu

Abone ol 

Her yıl olduğu gibi, Steam indirimlerinin gerçekleşmesine yakın ilk indirim etkinliğin tarihi SteamDB tarafından sızdırıldı.

Oyun topluluğu diyince akla ilk gelen platformlardan bir tanesi olan Steam‘in bilindiği üzere, her yıl düzenledikleri büyük indirimler ile oyun severleri mutlu ediyor. Aşağı yukarı indirimlerin yapılacağı tarihler bellidir fakat Steam kesin tarihlerde değişikliğe gidebiliyor.

Yılın ilk indirimi hepimizin bildiği gibi, Lunar New Year yani Çin Yeni Yılı indirimleri olarak geçiyor. Her Çin Yeni Yılında; Steam, indirim etkinliği düzenler ve yılki indirim tarihleri 11 Şubat ila 15 Şubat tarihleri arasında olacak. Ayrıca, bu yıl Çin yeni yılı 12 Şubat’a denk geliyor, takvime göre 2021 yılı Öküz Yılı.

Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Başlıklar

Başa dön tuşu

Reklamları Açar Mısınız?

Reklamların sizi rahatsız ettiğini biliyoruz. Fakat, siz ziyaretçilerimizin içeriklere daha hızlı ulaşabilmesi ve servislerin kesintisiz çalışabilmesi için gelire ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden web sitemizde Google reklamları yayınlamaktayız. Reklamlar, siz ziyaretçilerimizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş ve optimize edilmiştir. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz!