Yararlı Bilgiler

STEAM Trade Link nasıl bulunur? Steam Takas Linki Bulma

Abone ol 

Dünya’nın en büyük ve en popüler oyun platformu olan Steam‘da trade yani takas linkinizi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Steam trade link nasıl bulunur? Önce takas linkimiz ne işe yarar öğrenelim.

Steam Trade Link nedir?

Steam’ı diğer platformlarından ayıran en önemli özelliklerinden biri “takas” sistemi, oyunculara bir çok imkan sağlamakta. Platformu kullanan oyuncular, kendi aralarında bu takas sistemini kullanarak birbirlerine oyun eşyalarını gönderebilir veya takaslayabilir. Ancak, takas işleminiz bir arkadaşınız ile olmayacaksa veya 3. parti pazar sitelerinden bir takas olacaksa -ki bunlar takas işlemi için bot kullanır- bu durumda kullanmış olduğunuz site sizden Steam trade linkinizi isteyecektir.

Steam trade link nasıl bulunur? Steam takas linki bulma:

Aşağıdaki adımları takip ederek basit bir şekilde takas linkinizi bulabilirsiniz. Eğer bulamadıysanız görseller’den destek alabilirsiniz.

  1. Steam’a giriş yapıyoruz.
  2. Profilinizi açın ardından > Envanter‘e gelin
  3. Açılan sayfa da Takas Teklifleri butonunu göreceksiniz, buna tıklayın.
  4. Bu sayfa da ise eğer size gelen takas teklifi varsa görüntülerseniz ancak bizim işlemimiz takas linkimizi bulmak. Sağ taraftan Bana kimler takas teklifi gönderebilir? yazısına tıklayın.
  5. Açılan sayfa da Üçüncü parti siteleri kısmında bulunan link, sizin takas linkinizdir.

Görseller:

  1. Adım:
  2. Adım:
  3. Adım

Steam hakkında:

Steam, Valve tarafından 2003 yılında geliştirilen ve yayınlanan dünyanın en büyük çevirimiçi oyun dağıtım platformudur. Ücretsiz şekilde Steam hesabı oluşturarak oyun satın alabilir ve direkt indirebilirsiniz.

Steam’i diğer platformlardan avantajlı kılan tarafı ise yıllardır piyasada ve birçok önemli oyun dağıtım hakkının elinde bulunduruyor olması. Ayrıca oyun severler için çeşitli kampanyalar yapması, çok geniş bir oyun topluluğuna sahip olması onu vazgeçilmez kılıyor. En büyük ve en bilinen etkinlikler ise; Steam yaz indirimleri, Black Friday indirimleri ve yıl sonu indimleri. Bu etkinlik ve kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlara oyun satın alabilmek mümkün.

Ayrıca Steam içerisinde arkadaş ekleme, oyun hediye etme ve arkadaşlarla beraber çevirimiçi oyun oynama gibi avantajlar bulunuyor. Steam Cloud yedeklemesi sayesinde oynadığınız oyunları başka bir bilgisayardan da oyunlarınıza erişebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Başlıklar

Başa dön tuşu

Reklamları Açar Mısınız?

Reklamların sizi rahatsız ettiğini biliyoruz. Fakat, siz ziyaretçilerimizin içeriklere daha hızlı ulaşabilmesi ve servislerin kesintisiz çalışabilmesi için gelire ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden web sitemizde Google reklamları yayınlamaktayız. Reklamlar, siz ziyaretçilerimizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş ve optimize edilmiştir. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz!