Oyun Dünyası

Steam İndirimleri 2021 Ne Zaman? [Güncel Liste]

Cüzdanlarımızın baş düşmanı olan Steam indirimleri ne zaman başlıyor? 

Abone ol 

Birçok oyun severin merakla beklediği Steam İndirimleri 2021 tarihleri yayınlandı. Büyük indirim günleri, oyun severleri sevindiren, cüzdanlarımıza acımayan Steam’in en güzel ve özel günleridir. Bölgesel fiyatlandırma politikalarından ötürü oyun fiyatlarını mevcut $ dolar kurdan hesaplamayarak daha uygun fiyatları sunması ise bizim için en büyük nimetlerden.

Lafı daha da uzatmadan, indirim tarihlerine geçelim.

En Yakın Steam İndirimi Ne Zaman?

En yakın Steam indirim etkinliği, 27 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve açık dünya oyunlarını içerecek olan Steam Açık Dünya İndirimi olacak.

Ayrıca, Steam Yaz İndirimi 2021 tarihleri de sızdırılmıştı. Sızdırılan tarihler, Yaz İndiriminin 24 Haziran 2021’den başlayıp 8 Temmuz 2021‘e kadar süreceğini gösteriyor.

Steam İndirimleri 2021 Güncel Tarihler

  • Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi 2021: 10 Şubat – 14 Şubat (Bitti)
  • Steam Altın Hafta İndirimi 2021: 29 Nisan – 6 Mayıs (Aktif)
  • Steam Yaz İndirimi 2021: 24 Haziran – 8 Temmuz (Gelecek)
  • Steam Halloween İndirimi 2021: Ekim 2021’in sonu (Gelecek, tarih net değil)
  • Steam Sonbahar İndirimi 2021: 26 Kasım – 2 Aralık (Gelecek)
  • Steam Kış İndirimi 2021: Aralık 2021 (Gelecek, tarih net değil)

Steam İndirimleri İçin Tavsiyeler

İstek Listenizi Güncel Tutun

Almak istediğiniz bir oyun gördüğünüzde, onu istek listenize ekleyin. İstek listesindeki oyunlar indirime girdiğinde bildirimler alırsınız. Bu sayede almak istediğiniz oyunların indirimlerini kaçırmamış olursunuz.

Yayıncı hafta sonları indirimlerini unutmayın

Bazen belirli aralıklarla hafta sonları yayıncı haftası etkinliği düzenlenir. Belirli bir oyun yapımcısı, yayınladığı oyunları hafta sonu indirime sokabilir. Bunlar kaçırmamak için hafta sonları Steam anasayfasını kontrol etmeyi unutma.

Acele Etmeyin

Eğer almak istediğiniz bir oyun indirime girmemişse acele etmeyin. Steam yılda sayısız indirim etkinlikleri düzenlenir. Bu sayfaya gelerek tarihleri kontrol edebilir ve bir sonraki indirimi bekleyebilirsiniz.

Kaynak
https://www.pcgamer.com/steam-sale-dates/
Bildirim
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Başlıklar

Başa dön tuşu

Reklamları Açar Mısınız?

Reklamların sizi rahatsız ettiğini biliyoruz. Fakat, siz ziyaretçilerimizin içeriklere daha hızlı ulaşabilmesi ve servislerin kesintisiz çalışabilmesi için gelire ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden web sitemizde Google reklamları yayınlamaktayız. Reklamlar, siz ziyaretçilerimizi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş ve optimize edilmiştir. Rahatsız olduğunuz bir durum varsa lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz!