Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

FPS Türk, Ağustos 2020’de yayına başlamış, tek kişilik ama dev bir kadroya sahip oyun ve teknoloji web sayfasıdır. Bu web sayfasında; oyun ve teknoloji haberleri, fps oyunları ile ilgili makaleler ve çeşitli konular hakkında sorun & çözüm içerikleri hazırlanıp siz okurlarımız için en hızlı sürede yayınlanmaktadır. Bununla beraber e-spor gündemini yakında takip ediyor ve önemli gelişmeleri hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Henüz çok yeni bir oluşum olan FPS Türk, edindiği tecrübeler sayesinde hergün gücüne güç katmaya devam ediyor. Sıfır sermaye ile başladığımız ve devam ettiğimiz bu yolda, siz takipçilerimize ulaşabilmek gerçekten bizim için en büyük başarı ve guru kaynağımız. Çıktığımız bu yolda, eğer sizde katkı yapmak istiyor veya bizimle çalışmak istiyorsanız, size bir iletişim formu kadar uzağız.

FPS Türk’te beğenmediğiniz bir içerik, rahatsız olduğunuz bir durum veya karşılaştığınız bir hata varsa lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Lütfen bizi okumaya ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edin!